Opis:


Chcąc zamówić dopasowane na wymiar rolety ze sterowaniem na odległość, warto udać się na ul. Zachodnią 3A w Swarzędzu. Pod tym adresem działa firma, której kadra realizuje zamówienia na różnego rodzaju osłony na okna, balkony oraz tarasy. Proponuje gotowe systemy ochrony nie tylko przed słońcem, wiatrem czy deszczem, ale też zabezpieczające budynek przed włamaniem.

Realizator działa głównie regionalnie. Przyjmuje zamówienia na dostosowane do potrzeb klienta rolety zewnętrzne z montażem w Poznaniu lub w okolicznych miejscowościach. Każde zlecenie poprzedzone jest wykonaniem niezbędnych pomiarów. Termin instalowania rolet ustala się indywidualnie z zamawiającym. Ewentualne zmiany harmonogramu prac są każdorazowo zgłaszane.

Kadra firmy zaprasza do galerii realizacji, dostępnej na stronie internetowej wernea-rolety.pl. Przedstawione tam aranżacje mogą z powodzeniem posłużyć jako inspiracja. Pod podanym linkiem można również zapoznać się z opiniami osób, które skorzystały z oferty lub dodać własną.

Data dodania: 12-09-2023

Opinie o WERNEA ROLETY


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

O firmie:


Nazwa firmy: WERNEA ROLETY

Domena: https://www.wernea-rolety.pl/

Adres: Zachodnia 3a

Miejscowość: Swarzędz

Kod pocztowy: 62-020

Telefon: 506 050 887


Oceń firmę (0 z 0 głosów)