Opis:


Adwokaci pracujący w tej kancelarii podejmują się wsparcia w sprawach dotyczących prawa rodzinnego. Dotyczą one, między innymi, rozwodów, zarówno z orzekaniem winy, jak i bez. W ramach pomocy prawnej oferują przygotowanie pozwu, poradnictwo co do postępowania przed sądem, a także oficjalną reprezentację w przypadku braku porozumienia między skłóconymi stronami.

Należy podkreślić, iż adwokat rozwodowy w Warszawie za każdym razem zaprasza klientów na rozmowę wstępną. Jest ona niezbędna do tego, aby dobrze zapoznać się z konkretnym przypadkiem, poznać oczekiwania i potrzeby zleceniodawcy i zaplanować wszystkie kroki, jakie będą podejmowane. 

Rozwód to bardzo złożony i często trudny proces, który wymaga dokładnej analizy sytuacji prawnej i finansowej małżonków. W takiej sytuacji bardzo dużo zależy od podejścia adwokata do sprawy. Na stronie internetowej noriet.pl dostępna jest pełna oferta tej kancelarii. Można także przeczytać więcej szczegółów na temat wszystkich zatrudnionych w niej prawników. 

Data dodania: 24-04-2023

Opinie o Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

O firmie:


Nazwa firmy: Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

Domena: https://noriet.pl/

Adres: Grochowska 217

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 04-077

Telefon: 22 870 66 46


Oceń firmę (0 z 0 głosów)