Opis:


Choć w sklepie online działającym na stronie naturalnienatura.pl można znaleźć przede wszystkim żywność, nie brakuje też innych, wysokiej jakości artykułów codziennego użytku, jak choćby preparaty pielęgnacyjne. W ofercie dostępne są też naturalne kosmetyki dla dzieci, nadające się do użytku już w przypadku maluchów, ponieważ są wolne od szkodliwych składników i dzięki temu bardzo łagodne. Jednocześnie posiadają piękne zapachy, dzięki czemu ich stosowanie jest jeszcze przyjemniejsze.

W kategorii tej można znaleźć na przykład kremy pielęgnujące delikatną dziecięcą skórę, kosmetyki do kąpieli i naturalne mydło w płynie. Produkty te wzbogacone są o emolienty, które nawilżają i zmiękczają skórę, wzmacniają jej naturalną warstwę hydrolipidową i zostawiają ochronną powiekę. Są przy tym nietestowane na zwierzętach, więc sięga po nie wiele osób.

W sklepie można też znaleźć odpowiednią dla dzieci żywność, na przykład owocowe przekąski czy pyszne ziołowe albo także owocowe herbatki. To produkty wysokiej jakości.

Data dodania: 12-04-2023

Opinie o Piekarnia-Cukiernia Natura Zbigniew Piskorski


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

O firmie:


Nazwa firmy: Piekarnia-Cukiernia Natura Zbigniew Piskorski

Domena: https://naturalnienatura.pl/

Adres: Poznańska 99a

Miejscowość: Kobylnica

Kod pocztowy: 62-006

Telefon: +48 503 836 517


Oceń firmę (0 z 0 głosów)