Opis:


Przedsiębiorcy, którzy chcą kupić dobrej jakości palety, z pewnością będą zainteresowani ofertą renomowanej firmy Polsad. Podmiot funkcjonuje w branży od lat i cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów. Przedsiębiorstwo jest przygotowane na realizację niewielkich zamówień od właścicieli sklepów, jak i dużych i skomplikowanych, pochodzący od zakładów produkcyjnych, centrów magazynowych.

W ofercie znajdują się palety jednorazowe, przemysłowe oraz europalety. Produkcja odbywa się przy użyciu nowoczesnych maszyn, więc klient może mieć pewność, że wyroby spełnią wszelkie oczekiwania. Na paletach są wypalane wszystkie niezbędne oznaczenia (numer licencji, rok i miesiąc produkcji, informacje o przeprowadzanej obróbce fitosanitarnej), co umożliwia ich wykorzystywanie na terenie całej Unii Europejskiej.

Warto zaznaczyć, że przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi naprawcze. Pracownicy naprawiają europalety oraz inne podobne wyroby drewniane. Firma prowadzi również skup starych, używanych palet.

Data dodania: 05-02-2023

Opinie o Polsad


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

O firmie:


Nazwa firmy: Polsad

Domena: http://polsad.info

Adres: Piaseczyńska 55

Miejscowość: Józefowice

Kod pocztowy: 05-555

Telefon: 501 227 700


Oceń firmę (0 z 0 głosów)